בתי הארחה
סנן לפי:
מדרשת נצרים

מדרשת נצרים החלה את דרכה בשנת 1992 בישוב נצרים שבגוש קטיף כמרכז חינוכי להגות יהודית לאחר שלוש עשרה שנים של פעילות עניפה נאלצה בצער לאתר מקום חלופי להמשך פעילותה זאת בעקבות תוכנית ההתנתקות שמומשה בשנת 2005.

לפרטים >>
מרכז סיור ואירוח - אל ארצי

אנו באל ארצי, מספקים את כל אפשרויות האירוח, כך שכל מוסד יוכל לבחור את מה שמתאים עבורו ועבור תלמידיו. אל ארצי מעסיקה משגיח כשרות מטעמה שתפקידו לוודא שכל דרישות הכשרות אכן מתקיימות.

לפרטים >>
מדרשת הגולן

מדרשת הגולן קיימת למעלה מ 35 שנה ומשמשת כמרכז תוכן וסיור הפועל בתחומי חינוך ותוכן מגוונים, בשילוב אירוח ברמה גבוהה. במסגרת זו מתארחים במדרשה מעלה 100,000 איש בשנה.

לפרטים >>
מדרשת עפרה

בישוב הקהילתי עפרה המצוי במרכז הארץ, בלב נופי קדומים ובראשית של נחלת בנימין שוכנת מדרשת עפרה. מדרשה ליהדות וקמפוס אירוח כפרי ליחידים, קבוצות ומשפחות. בית הארחה הטובל במרחבי דשא משלב אירוח עם תוכן ערכי, המשרה על האורחים אווירה ייחודית של מרגו

לפרטים >>
מדרשת מעלה חבר

"ודור יקום וחי, ישיר ליופי וחיים ועדנה בלי די ינק מטל שמים" (אורות הראי"ה) מול נוף מדברי קסום של מדבר יהודה, בישוב חלוצי בחבל יתיר  שוכנת מדרשת מעלה חבר.

לפרטים >>
קשת יהונתן

מושב קשת שוכן במרכז רמת הגולן, למרגלות תל טליה, ובלב איזור שופע מפלים ונחלים. שילוב של אוויר הרים צלול כיין עם אווירה ייחודית של שבת אחים גם יחד. נופש או חופשה, שבת חתן או אירוע.

לפרטים >>
סוסיא

מאז תשמ"ה (1985) פועל מרכז סיור ולימוד סוסיא ומארח קבוצות ממגוון החברה הישראלית : בתי ספר תיכוניים, יסודיים, ממלכתי וממ"ד,ישיבות תיכוניות ואולפנות, סטודנטים, חיילים, מורים, גמלאים, משפחות ועוד.

לפרטים >>
רמות שפירא

בית הארחה רמות שפירא שוכן בלב הרי ירושלים. האווירה הקסומה, השקט והנוף הופכים כל אירוח לחוויה בלתי נשכחת. במרכז החינוכי רמות שפירא תמצאו אירוח עם ניחוח חינוכי.לרשותינו חדרי אירוח, חדרי אוכל, אולמות לכנסים, כיתות לימוד,

לפרטים >>
מדרשת הדרום

מדרשת הדרום נולדה לפני כ-30 שנה בחולות גוש קטיף שהלך ונבנה..

לפרטים >>
מדרשת ביחד ירוחם

מדרשת ביחד ממוקמת במועצה המקומית ירוחם שבלב הנגב

לפרטים >>

צרו איתנו קשר

לקבלת עדכונים ויצירת קשר השאירו פרטים טלפון: 08-6630030 | כתובת: רח' המלאכה 7, בית כסלו, אזור תעשיה צפוני, לוד